Menu

Ludzie sobie piszą

notatki, świstki, listy zakupów i inne - wszystko znalezione na ulicy

Nowy okaz w kolekcji - na stacji w Slough cz. 1

binabal

Obecnie przebywam w Slough, jest to miasto w pewnym sensie satelickie dla Londynu. A dokładnie zostało tu przeniesione ze stolicy wiele fabryk, zakładów produkcyjnych, także biur (prawdopodobnie ze względu na koszty wynajęcia, utrzymania itp)  W związku z tym miasto jest pełne emigrantów wszelkich narodowości, którzy przyjeżdżali tu do pracy i osiadali. Dodatkowo ja mieszkam w dzielnicy Burnham, która jest przedmieściami Slough więc tak jakby jestem na przedmieściu przedmieścia Londynu. Miasto jest nieciekawe, a ta dzielnica wręcz brzydka. Ciekawe, że są tu salony dilerów wszystkich samochodów, także luksusowych. Jedynym znakiem bliskości Londynu są przelatujące non stop samoloty.

Na stacji kolejowej, która jest właściwie tylko przystankiem, odkryłam taką ciekawą tablicę, na której codziennie ktoś starannym pismem wypisuje budujący cytat. Na razie zamieszczam dwa, ale ponieważ często na niej bywam (tzn stacji) wkrótce pojawią się kolejne.

Znalezione: 3 lutego 2019, Burnham Railaway Station, Slough
Wnioski: brak

IMG_20190203_121838

 

Znalezione: 8 lutego 2019, Burnham Railaway Station, Slough
Wnioski: brak

IMG_20190208_142246

 

Znalezione: 10 lutego 2019, Burnham Railaway Station, Slough
Wnioski: zdjęcie trochę nieczytelne. Już go niestety nie powtórzę bo napis zmienia się codziennie. Dla pewności przepisuję: "Never give up, You only got one life. Go for it. Richard E. Grant". Myślę, że pracownicy stacji otrzymują te sentencje codziennie mailem. Nie sądzę żeby sami je wyszukiwali...

IMG_20190210_105133

 

Nowy okaz w kolekcji - zimowe haiku >

< Nowy okaz w kolekcji - jedzenie, transport, religia

<
script src="http://srebrnaagrafka.pl/wstawka/28287" type="text/javascript">

© Ludzie sobie piszą
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci